Listwa przypodłogowa MD014 Mardom Decor

Kiedy wnętrze pomieszczenia jest już praktycznie w pełni wykończone, należy pamiętać o jednej - bardzo ważnej kwestii - jaką są listwy przypodłogowe. Dzięki listwie przypodłogowej można w elegancki sposób nadać wystrojowi dodatkowego charakteru. Właśnie dlatego listwa przypodłogowa MD014 będzie doskonałym wyborem, jeżeli zależy Ci na tym, żeby każdy element wystroju wnętrza pasował do ogólnego zamysłu. Dzięki wykorzystaniu listwy przypodłogowej możesz poprowadzić kable w taki sposób, że nie trzeba się będzie martwić o to, że wpłynie to na wygląd pomieszczenia, ponieważ listwa przypodłogowa skutecznie je zakryje.
MD014 Mardom Decor

Listwa Mardom Decor MD014 w technologii ScratchShield

Listwa Mardom Decor MD014 jest stylową listwą przypodłogową, w przypadku której postawiono na minimalistyczny design. Listwa ma prosty kształt i nie została w żaden sposób ozdobiona, dzięki czemu jest jednocześnie eleganckim i uniwersalnym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu technologii ScratchSchield listwa jest niezwykle wytrzymała, ponieważ jej trwałość jest aż o 24% wyższa niż w przypadku zwykłych listw. Produkt został wykonany z materiału polyforce, który jest pochodną polimeru charakteryzującą się bardzo dużą twardością i niezwykłą odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak na przykład zarysowania.

Listwa Mardom Decor MD014 - montaż

Ważne jest również to, że dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym materiałom listwę Mardom Decor MD014 można z powodzeniem montować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka, czy piwnica. Montaż tej listwy przypodłogowej nie sprawi żadnych trudności ze względu na zastosowanie w nim przez producenta systemowi klejowemu. Przed montażem należy upewnić się, że miejsce na listwę jest suche i czyste, do montażu najlepiej wykorzystać chemię zalecaną przez producenta w celu osiągnięcia najlepszych efektów.

Polimerowa listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 - sklep

W sklepie internetowym Efekciarnia.pl znajdziesz szeroki wybór sprawdzonych produktów przeznaczonych do wykańczania wnętrz takich jak między innymi listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014. Produkt można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie, a zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie i bezpiecznie. Produkty są wysyłane z magazynu producenta bezpośrednio do zamawiającej osoby. Oprócz tego zamówiona przez Ciebie polimerowa listwa przypodłogowa Mardom Decor MD014 zostanie do Ciebie dostarczona specjalnie zapakowana w celu zapewnienia bezpieczeństwa przesyłki.