Listwa przypodłogowa SX173 Orac Decor

Listwa przypodłogowa to podstawowy element wykończeniowy, mający swoje zastosowanie zarówno pod względem dekoracyjnym, jak i praktycznym. Istotnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę podczas jej wyboru, jest jakość oraz doskonałe dopasowanie do panującej w pomieszczeniu aranżacji wnętrza. Jednym z najlepszych, wysokiej klasy produktów, na jaki można się zdecydować, jest dostępna w sklepie internetowym Efekciarnia listwa przypodłogowa SX173 Orac Decor, która cechuje się zwiększoną trwałością oraz wyjątkową estetyką.
SX173 Orac Decor

Wilgocioodporna listwa przypodłogowa Orac Decor SX173

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 to doskonały produkt wykończeniowy, który będzie wspaniale prezentował się w wybranym miejscu, a także subtelnie dopełni stworzony w domu bądź mieszkaniu wystrój. Dodatkowym atutem, dostępnego w sklepie Efekciarnia produktu jest jego wilgocioodporność, która świadczy o jego wytrzymałości oraz wpływa na przedłużenie żywotności. Listwa wykonana została z wysokiej klasy duropolymeru, który jest twardą odmianą polimeru.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 - montaż

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor nie należy do skomplikowanych czynności, a do jego wykonania potrzebna będzie specjalna, zalecana przez producenta chemia. Należy również pamiętać o tym, aby podłoże, do którego ma być przymocowana listwa, było całkowicie suche, odtłuszczone oraz pozbawione jakichkolwiek zabrudzeń, co znacząco ułatwi wykonanie montażu. Na stronie sklepu internetowego Efekciarnia znajdują się precyzyjne wskazówki, dzięki którym całość przebiegnie w sprawny oraz skuteczny sposób, dlatego przed przystąpieniem do montażu warto się z nimi zapoznać.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX173 z kolekcji Axxent - sklep

Planując zakup listwy przypodłogowej, warto skorzystać z oferty sklepu Efekciarnia, w którym można zaopatrzyć się nie tylko w produkt Orac Decor SX173, ale również uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania odnośnie oferowanych przez nich akcesoriów. Profesjonalne doradztwo oraz cenne wskazówki mogą w dużym stopniu ułatwić podjęcie optymalnej decyzji, a przyjazna atmosfera sprzyja budowaniu pozytywnych relacji, wpływających na komfort przeprowadzanej transakcji. W sklepie można liczyć również na indywidualne podejście do zlecenia oraz zaangażowanie w proces dokonywania wyboru.